Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Firmy Columbus Energy na region łódzki. Oferujemy Państwu nowatorskie rozwiązanie wykorzystania przeogromnych zasobów energetycznych naszej gwiazdy. My zaprojektujemy, wykonamy i uruchamimy kompletną instalację fotowoltaiczną zgodną z Państwa potrzebami i możliwościami, a Wy otrzymacie w zamian dostęp do czystej, przyjaznej środowisku energii, nowoczesnej technologii i niezależności energetycznej, płacąc jedynie z góry określoną i stałą, comiesięczną kwotę. Wykorzystanie nieograniczonych zasobów energetycznych słońca pozwala na uzyskanie bezpieczeństwa i swobody. Jest to możliwe dzięki bezawaryjnym systemom fotowoltaicznym, które pozwalają każdemu człowiekowi na produkcję własnej energii. Zastosowanie nowoczesnych i wysokosprawnych rozwiązań daje Tobie znaczące oszczędności. Dla środowiska w którym żyjesz, stajesz się przyjazny na długie lata... Wydajną instalację fotowoltaiczną Warm Technologies zamontuje na każdym dachu, aktywując jeden z wybranych przez Ciebie abonamentów. Jeżeli życzysz sobie nformacje na temat aktualnej oferty -  skontaktuj się z nami, a uzyskasz pełną informację.

Jasne jak słońce! Ta oferta jest także i dla Ciebie! Masz wątpiwości - porzuć je niezwłocznie!
Nasz team złożony z grupy fachowców, posiadających zarówno kierunkowe wykształcenie, jak również i  wieloletnie doświadczenie w branży źródeł energii odnawialnej, jest do Twojej dyspozycji. Pragniesz wiecej wiedzieć? Pisz, dzwoń, pytaj... I Twój dom możesz ubrać  w słoneczną nowoczesność. Zobacz jak to  zrobili już inni. Nie zwlekaj i dołącz do nich. Stań się eko!


Oto pięć zasadniczych informacji, kroków, które są początkiem Twojej nowej drogi.

Jak to działa?

Wykorzystanie nieograniczonych zasobów energetycznych słońca pozwala na uzyskanie bezpieczeństwa i niezależności. Jest to możliwe dzięki bezawaryjnym systemom fotowoltaicznym, które umożliwiają każdemu na ziemi produkcję własnej energii. Dzięki zastosowaniu instalacji fotowoltaicznej oszczędzasz i jesteś przyjazny dla środowiska przez wiele lat. Wydajną instalację fotowoltaiczną Columbus Energy zamontuje na każdym dachu, aktywując jeden z wybranych przez Ciebie abonamentów.

Krok 1 - Słońce

Słońce jest nieograniczonym i niewyczerpywalnym darmowym źródłem energii. Jeden dzień pracy słońca daje tyle energii ile Ziemia potrzebuje przez cały rok.

Krok 2 - Panel fotowoltaiczny

Panele fotowoltaiczne, dzięki właściwościom zawartego w nich krzemu zamieniają energię ze słońca na energię elektryczną. O ich bezawaryjności świadczy 25-letnia gwarancja na produkcję energii.

Krok 3 - Kontrola

Aby móc korzystać z energii ze słońca potrzebujemy przekształcić prąd stały na prąd przemienny. Inwerter, to bezpieczne i nowoczesne urządzenie odpowiedzialne za ten proces. Pozwala on także na monitorowanie pracy instalacji poprzez aplikacje mobilne.

Krok 4 - Energia

Dzięki naszej instalacji możesz bezpośrednio korzystać z darmowej, zielonej energii we wszystkich sprzętach w woim domu. Nie ogranicza Cię taryfa, ani ilość prądu którą będziesz wykorzystywał codziennie.

Copyright © 2017 Warm Technologies                   Wykonanie i administracja MireQ